Sa väärid seda… öö ELMOga


Nüüd saad ELMO Rent auto enda juurde ööseks jätta, et hommikul kiirelt ja mugavalt tööle jõuaksid ning selle eest ei pea Sa midagi juurde maksma.

Oled ELMOga öö veetmise peamiseks sihtgrupiks, Sinu töökoha juures on ELMO rendipunkt, kuid elukoht asub rendipunktist kaugel. Soovime, et Sinu rendikogemus oleks mugav, mõnus ja lihtne ja usume, et auto enda kodu juurde jätmine aitab sul teha keskkonnasõbralikumaid valikuid tööle jõudmiseks.

Öö ELMOga saab kasutada ainult koos kuupaketiga.

Kui olete valinud kuupaketi 99eur + kilomeetri tasu, siis on võimalus auto tööpäevadel ööseks koju jätta.
Vaata hinnakirja SIIN

Öö ELMOga hinnastus algab pühapäeva õhtul kell 19.00 ja lõpeb reedel kell 8.00 ning siis vastavalt igal tööpäeval vahemikus kell 19.00-8.00.

Sellega võimaldame juba pühapäeva õhtul autole järgi tulla, et oleks mugav esmaspäeval tööle sõita.

Registreeri ennast kliendiks SIIN ja leia kaardirakenduse kaudu lähim auto.

foto: Allan Leppikson / Reval Foto

Küsimused ja vastused:

  1. Kas öösel saab autot kasutada ja mis see maksab?

Autot võib kasutada igal hetkel, aja + kilomeetri tasu arvestus jookseb vastavalt reaalsele tarbimisele. Vahemikul kella 19.00-8.00ni, kui autot ei kasutata ehk „auto uksed suletud“ perioodil ei jookse ajatariif ja tasu on 0.-eurot.

Näide 1: Klient võtab auto kell 17.30, jõuab koju 18.30 ja „sulgeb uksed“. Hommikul kell 7.30 „avab uksed“ ja jõuab rendipunkti kell 8.30 ning „lõpetab sessiooni“- sellisel juhul tasu arvestus 17.30-19.00 kulub 1,5h ja 7.30-8.30 kulub 1h, kogu ajakulu 2,5h, millele lisandub reaalne kilomeetri tasu.

Näide 2: eelmise näite täiendusega, klient käib vahepeal poes kell 22.00-22.30, siis on kogu ajakulu 2,5+0,5=3h ja lisandub reaalne kilomeetri tasu.

Näide 3: Klient hakkab kodust sõitma kell 9.00, siis selleks hetkeks kella 8.00-9.00ni on jooksnud kulu 1h eest.

 

  1. Kui ma jään haigeks ja auto jääb päevaks minu juurde, kas siis peab maksma?

Jah, tasu arvestus algab kell 8.00. Sellisel juhul soovitame helistada meie klienditoele telef. 5272626, et leppida kokku edasises. Võimalus on, et ER operaator tuleb autole järgi äratoomise tasu hinnakirja järgne 25.-eurot või erijuhtudel mõeldakse üheskoos mõistlik lahendus ning hinnastamine läbi.

 

  1. Kas ma saan sama auto terveks nädalaks, et tööle ja koju sõita?

Kahjuks ei saa me seda garanteerida, sest autod on päevasel ajal rendipunktides ootel ja oleneb, millised autod on seal just sel hetkel, kui hakkate koju sõitma.

 

  1. Mis tähendab KUUPAKETT?

Kuutasu 99.-eurot sisaldab rendisessioone kokku 33 tundi. Peale sõitu tuleb auto tagastada rendipunkti ja kui järgmine kord autot vajad, rendid ta uuesti. Sinu käsutuses on ELMO Rent autopark kõigis rendipunktides vastavalt vabade autode saadavusele.

Mahu ületamisel arvestatakse erihinda 3.-eurot/tund + lisanduv kilomeetri tasu elektriautol 0,05 eurot/km ja hübriidautol 0,10 eurot/km.

Kuupaketiga saab kasutada Öö ELMOga võimalust ja jätta auto enda juurde ööseks. Kui klient ei kasuta autot õhtul kella 19.00st kella 8.00ni hommikul, siis tasu on 0.-eurot.

Muul juhul hinnakirja alusel. Öö ELMOga ei kehti nädalavahetustel.

Ärikliendile lisandub hindadele käibemaks.

 

Vajadusel küsi julgesti nõu ELMO Rent klienditoelt telefonil +3725272626 või info@elmorent.ee

 

Täpsemad tingimused hinnakirja all:
https://info.elmorent.ee/tulerentima/

Jätkuvalt mõnusat keskkonnasõbralikku kulgemist!